Prime Water Marka Değeri

2009 Yılında bir ihtisas firması olarak faaliyetlerine başlayan Asyata, Türkiye`yi Alkali Su İyonizeri kavramı ile tanıştıran ilk firmadır.

Dönemin en önemli markalarından olan Jupiter`i ithal ederek başladığımız yolculuğumuz, diğer markalarla devam etmiş, son olarak da 2017 yılından beri, dünyanın en prestijli markalarından Prime Water ile en güçlü aşamasına ulaşmıştır.

Güney Kore ve Japonya`da çok sayıda firmanın Ar-Ge departmanlarında uzun soluklu incelemeler yaptıktan sonra, ürün güvenilirliği ve marka değeri konusunda karar alıyoruz. Sektörün ilk firması olmanın deneyimi ile Türkiye koşullarında en doğru tercihi yapabilmek için pek çok veriyi değerlendiriyoruz.

  • Sularımızın değişken kontaminasyon oranları tek filtreli sistemleri güvenilmez hale getiriyor. Bu yüzden yüksek potansiyelli 2 filtreli cihaz seçimi önem kazanıyor.
  • Sürekli değişen su basıncı seviyeleri, tüm cihazlarda bulunan valf sistemlerini tehdit ediyor. Türkiye gibi ülkelerde düşük basınçlarda çalışabilen ama öbür taraftan 8 bar gibi basınçlara da dayanabilen özel valf tasarımı yaptırmak gerekiyor. Prime Water ülkemize özel selonoid valf tasarımı yapan ilk firmadır.
  • Yaygın kullanılan tabiri ile Edirne`den Kars`a kadar çok değişken iklim koşullarına ve buna bağlı da mineral konfigürasyonu açısından birbirine hiç benzemeyen su tiplerine sahibiz. Her bölgeye uygun plaka sayısı belirlemek ve kullanıcı ihtiyacına uygun ürün sunabilmek adına en iyi çözüm Prime Water tarafından sunulmaktadır. Sırasıyla 5,7,9,11,13 plaka cihazlar, bütün su koşulları için optimum performansı olanaklı kılmaktadır.
  • Her model tezgahüstü olarak tasarlanmakla birlikte, tezgahaltına dönüşüm için uygun donanım ve yazılım ile gelmektedir. Bu sayede tüketici, dilerse tezgahüstü ürününü istediği zaman -dijital faucet- alarak tezgahaltına çevirebilmektedir. Bu sayede tüm ürünlerimiz hem tezgahüstü cihazların taşınabilirlik özelliğini hem de tezgahaltı cihazların konforunu taşımaktadır.
  • Prime Water patent kiralaması yapmayan bir firmadır. Tüm patentleri kendisine aittir. Devamlılık ve güvenilirlik açısından en önemli kriter budur.
  • Dünyada pek çok karşılaştırma prosedürü vardır. Bunlardan en önemlisi CompareAll listelerinde Prime Water 10 yıldır daima ilk 5 ürün içerisinde yer almaktadır.

Detaylı bilgiler için Asyata/Prime Water Üstün Özellikler adlı blog yazısı incelenebilir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.