Asyata Su ve Sağlık Teknolojileri

2009 yılından beri Alkali Su İyonizerleri alanında "Premium Segment" te yer alan en önemli markaları Türkiye ile buluşturan firmamız, sektörün öncü firması olma kimliği ve sorumluluğu ile, her geçen gün biraz daha büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünya sıralamasında son on yıl içerisinde daima ilk beş içerisinde yer alan Prime Water markasının distribütörlüğünü yapan firmamız, bu hali ile Türkiye`de temsil edilen markaların toplamından daha fazla tüketiciye ulaşmıştır.

Ankara ve İstanbul merkezlerimizde konumlanan organizasyonumuz, Türkiye`nin tüm illerinde nitelikli ve eğitimli bir servis ağı ile desteklenmektedir. Mutlak tüketici memnuniyeti esasına göre yapılandırılan bütün faaliyetlerimiz, bilgi tabanlı hizmetlerini tamamen akademik altyapı üzerine inşa etmiştir.

Prime Water; Asyata`nın varoluş felsefesine uygun olarak Dünya çapında onlarca tüketici memnuniyeti ödülü almış, tamamı kendine ait patentleri sayesinde cihazın yasal garantisi olan iki yılın üzerine, iyonizasyon ünitesi için on yıllık bir garanti sistemi oluşturmuştur. Bu garantiyi tüketiciye sunabilen dünyadaki tek markadır.

Kuruluşumuz bir “ihtisas firması” kimliğinde olup sadece Alkali Su iyonizerleri tanıtım ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir. Bu anlamıyla; Alkali iyonize su ve yararları konusunda en nitelikli bilgiyi tüketiciye ulaştırmanın sosyal sorumluluğunu taşımaktayız.

Ülkemizde yeni olan Alkali Yaşam Konsepti, bütün dünyada hızla sağlık gündeminin ilk sırasına yerleşmektedir. Dünya sağlık örgütü bir deklarasyonunda “Eğer dünya üzerindeki her insan iyileştirilmiş Alkali su içerse, kanser dahil tüm hastalıkların %80 oranında azalacağı öngörülmektedir” şeklinde görüş bildirmiştir. Bu çerçevede gelişmiş toplumların pek çoğunda Alkali Yaşam seçiciliği konusunda örgütlenmeler geliştirilmiş, yaşam kültürünü ve tüketim bilincini toplumun bütün katmanlarına yayma etkinlikleri oluşturulmuştur.

Firmamız, konuya ilişkin dünya çapındaki bilgi birikimi ve paylaşım yeteneği ile ülkemiz genelinde Alkali İyonize Su kullanımının yaygınlaşması için anlamlı bir faaliyet sürdürmektedir. Her ne kadar ticaretin doğasına aykırı gibi görünse de, diğer markaların rakip ürünlerinin de pazar başarısı yakalaması için gerekli akademik bilgi desteğini vermekten mutluluk duymaktayız.

Dünyanın en önemli markalarını temsil etmenin sorumluluğu içerisinde, pazarlama faaliyetleri ile başlayan tüketici ilişkimizi; garanti unsurları, tüketici hakları, satış sonrası destek, servis, yedek parça ve sarf malzemesi temini gibi alanlarda yasal çerçevenin çok üstünde bir bilinçle sürdürmekteyiz.

Sürekli gelişim ve yenilenme ilkesi gereği fikir ve eleştirileriniz bizim açımızdan sonsuz değer taşımaktadır. Dilediğiniz her konudaki görüş, öneri ve eleştirilerinizi [email protected] adresine bildirebilirsiniz.

 Saygılarımızla


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.